Elektrisch koken
Elektrisch koken van toepassing: koken met gas niet mogelijk.
Zonnepanelen
Deze woning is voorzien van zonnepanelen.
Voorkeur meerpersoonshuishoudens
Deze woning wordt bij voorkeur verhuurd aan een meerpersoonshuishouden. Alleenstaanden kunnen wel reageren maar komen op een wachtlijst. Personen op de wachtlijst worden geselecteerd als er geen meerpersoonshuishoudens beschikbaar zijn.
Aanvragen Inkomensverklaring
Indien u in aanmerking komt voor een huurwoning heeft u een inkomensverklaring nodig van de Belastingdienst van uzelf en indien van toepassing van uw partner over het jaar 2024/2025 of een definitieve of voorlopig aanslagbiljet over het jaar 2024/2025.
Om teleurstelling bij toewijzing te voorkomen adviseren wij u in verband met de levertijd nu al deze inkomensverklaring aan te vragen bij de Belastingdienst tel. 0800-0543. Bij toewijzing wordt geen uitstel verleend voor het aanvragen van een inkomensverklaring.