Groepsbezichtiging 11 november om 13.45 uur!
Wij nodigen de eerste 15 kandidaten van de kandidatenlijst uit voor een groepsbezichtiging. De bezichtiging vindt plaats op 11 november 2025 om 13.45 uur. Kunt u niet komen dan kunt u iemand machtigen om namens u te kijken. Komt u de woning niet bezichtigen dan slaan wij u over voor deze woning. U mag maximaal één extra persoon meenemen naar de bezichtiging. Tijdens de bezichtiging vertellen medewerkers van de Woningstichting u meer over de buurt en de woning zelf.
Interesse
U dient dezelfde dag aan te geven of u nog steeds interesse heeft in de woning. Wij adviseren u om alvast om tijdens de reactiefase onderstaande gegevens te uploaden in uw Woonmatch-account. U krijgt namelijk na de bezichtiging maximaal één werkdag, tot en met 12 november 2025, de tijd om uw documenten te uploaden. Zijn de gegevens dan niet compleet of heeft u aangegeven geen interesse te hebben dan slaan wij u over op de kandidatenlijst.
Verplichten documenten
Onderstaande documenten zijn van u en uw partner geüpload in uw Woonmatch account:
Deze woning wordt bij voorkeur verhuurd aan een kandidaat van 65 jaar of ouder. Jongeren dan 65 jaar kunnen wel reageren maar komen op een wachtlijst. Personen op de wachtlijst worden geselecteerd als er geen kandidaten van 65 jaar of ouder beschikbaar zijn.
Elektrisch koken van toepassing: koken met gas niet mogelijk.
Groepsbezichtiging
Er vindt een groepsbezichtiging plaats
Kennismakingsgesprek
Er vindt een kennismakingsgesprek plaats op Het Woonplein.
Indien u in aanmerking komt voor een huurwoning heeft u een inkomensverklaring nodig van de belastingdienst van uzelf en indien van toepassing van uw partner over het jaar 2023/2024 of een definitieve of voorlopig aanslagbiljet over het jaar 2023/2024. Om teleurstelling bij toewijzing te voorkomen adviseren wij u in verband met de levertijd nu al deze inkomensverklaring aan te vragen bij de belastingdienst tel. 0800-0543. Bij toewijzing wordt geen uitstel verleend voor het aanvragen van een inkomensverklaring.